Kosztorysant - pracownik biurowy Stażysta

Control Project Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę na staż jako kosztorysanta.

(koniecznie osoba zarejestrowana w Urzędzie Pracy w Katowicach lub Chorzowie)

Zakres obowiązków:

* analiza zapytań ofertowych i dokumentacji;

*opracowanie dokumentacji przetargowej;

*pozyskiwanie ofert od dostawców i wykonawców;

*sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i podwykonawczych

*uczestniczenie w realizacji dokumentacji projektowej i podwykonawczej.

Wymagania

*wykształcenie średnie techniczne,

*Pakiet MS Office ( biegle),

*Prawo jazdy Kat B.

Mile widziane:

*znajomość programu do kosztorysowania NormaPro,

*AutoCad,

*znajomość systemów niskoprądowych (lan, systemy zabezpieczeń technicznych i przeciwpożarowych)

Oferujemy:

*staż w zgranym i ambitnym zespole,

*możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach,

*perspektywę dalszej współpracy po odbyciu stażu

Wynagrodzenie :

Staż płatny przez PUP , następnie do uzgodnienia

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem, przeglądami, konserwacją, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis