Kosztorysant - Dział Ofertowania

Budwoj Sp. z o.o. Sp. k.

28-400 Pińczów, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana z 25 letnim doświadczeniem zatrudni do pracy Inżyniera - specjalistę ds ofertowania i kosztorysowania w branży budowlanej.

Ogólny zakres obowiązków:

  • analizowanie dokumentacji i weryfikacja dokumentacji przetargowej;
  • przygotowywanie przedmiarów na podstawie dokumentacji przetargowej (branża budowlana: konstrukcja, wykończenie, zagospodarowanie terenu, drogowa);
  • tworzenie kosztorysów;
  • wysyłanie zapytań ofertowych (wielobranżowych);
  • analiza ofert i sporządzanie zestawień;
  • tworzenie wstępnego harmonogramu rzeczowo-finansowego;
  • kompleksowe opracowywanie ofert;
  • prowadzenie i uczestniczenie we wstępnych negocjacjach techniczno-hadnlowych;
  • tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów

Wymagania

Wykształcenie:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe;

Doświadczenie:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie wyceny prac ogólnobudowlany
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie (ze znajomością technologii realizacji robót budowlanych)

Wymagane umiejętności:

  • znajomość obsługi programów do kosztorysowania, np. Norma, Zuzia;
  • dobra praktyczna znajomość pakietu MS Excel;
  • mile widziana znajomość obsługi programów graficznych, np. AutoCAD;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • umiejętność współpracy w zespole - komunikatywność;
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy;
  • umiejętności analityczne; dociekliwość;

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji,
  • Elastyczne godziny pracy (40 godzin tygodniowo)

Prezentacja firmy

Wykonujemy obiekty przemysłowe, budownictwo w zakresie ochrony śr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Budownictwo / Praca na budowie