Kosztorysant (budownictwo sportowe)

Speed Invest Sp. z o.o.

Kobyłka/ Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • kosztorysowanie inwestycji z zakresu budownictwa sportowego, w odpowiedzi na zapytania ofertowe Klientów,
  • sporządzanie ofert i odpowiedzialność za kontakt z Klientem (głównie z sektora publicznego),
  • monitorowanie inwestycji na każdym etapie wykonania,
  • przygotowywanie raportów dotyczących wykorzystania budżetu,
  • przygotowywanie i archiwizowanie niezbędnej dokumentacji związanej z umowami.

Wymagania

  • minimum 2- letnie doświadczenie na stanowisku związanym z kosztorysowaniem i ofertowaniem robót budowlanych- preferowane w branży budownictwa sportowego, dla sektora publicznego,
  • wykształcenie techniczne- budownictwo, ekonomia lub pokrewnym,
  • znajomość pakietu MS Office oraz biegłość w posługiwaniu się programem Norma PRO- warunek konieczny,
  • mile widziana znajomość ustawy o Prawie Zamówień Publicznych,
  • znajomość branży budownictwa sportowego lub gotowość do szybkiego wdrożenia się,
  • systematyczne śledzenie trendów rynkowych,
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków.

Oferujemy:

samodzielną pracę,

przejrzysty system wynagrodzeń (pensja podstawowa + system premiowy),

wyposażenie stanowiska pracy

możliwość intensywnego rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji,

wdrożenie do firmy oraz szkolenie dotyczące stosowanych technologii

UWAGA: w okresie pierwszych 2-4 tygodni praca będzie obywała się w biurze w Kobyłce, po wdrożeniu istnieje możliwość przeniesieia się do biura w centrum Warszawy

Proszę o aplikowanie poprzez formularz na stronie infopraca, aplikacje przesłane inną drogą nie będą brane pod uwagę.

Prezentacja firmy

SPEED invest sp. z o.o, to firma z wieloletnim doświadczeniem w s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie