Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • analizowanie dokumentacji projektowej
  • opracowywanie kosztorysów budowlanych przy pomocy komputerowych systemów kosztorysowania
  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych
  • przygotowywanie dokumentów ofertowych

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane
  • min. 3-letnie doświadczenie w przedmiarowaniu robót i sporządzaniu kosztorysów ofertowych
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu budownictwa oraz nowoczesnych technik i technologii stosowanych w budownictwie
  • znajomość programów kosztorysowo/kalkulacyjnych oraz obsługi komputera w zakresie pakietu Office
  • dobra znajomość rynku materiałów budowlanych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć rozwoju zawodowego w branży

Prezentacja firmy

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria