KOSZTORYSANT BUDOWLANY - ZAROBKI DO 4500 EURO !!!

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.

Hamburg, zagranica

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Miejsce pracy: Hamburg

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1)

poszukuje dla swojego Klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko:

KOSZTORYSANT BUDOWLANY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Praca w Polskiej firmie w Niemczech w Hamburgu.

ZADANIA I OBOWIĄZKI:
- Analiza dokumentacji projektowej i przetargowej,
- Tworzenie przedmiarów i kosztorysów robot,
- Pozyskiwanie ofert na materiały i usługi podwykonawcze,
- Prowadzenie korespondencji i uzgodnień,

OFERUJEMY :
-Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji - 3.500-4.500 Euro Brutto,
-Umowa na stałe. 40 godz tygodniowo / 8 godzin dziennie / możliwe nadgodziny
-Praca w godzinach 8.00 - 16.00
-Zakwaterowanie po stronie pracownika - oferujemy pomoc w znalezieniu mieszkania,

Zapraszamy do aplikowania.

WYMAGANIA :
-Wykształcenie; Średnie lub wyższe techniczne, najlepiej budowlane,
-Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym kontakt z klientem (wymóg konieczny),
-Praca na podobnym stanowisku, dokonywanie obmiarów,
-Dobra znajomość rysunku technicznego i wyobraźnia przestrzenna (wymóg konieczny),
-Dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość programów do kosztorysowania oraz AutoCAD,

Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie (ze znajomością technologii realizacji robót budowlanych)