Kosztorysant/ Asystent Projektanta

Elproject

02-495 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• opracowywanie przedmiarów oraz kosztorysów inwestorskich dla bieżących zadań projektowych
• realizacja projektów z branży elektroenergetycznej
• zapewnienie realizacji kosztorysów oraz projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz według określonych standardów

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne, (elektrotechnika, elektroenergetyka, energetyka)
• doświadczenie przy kosztorysowaniu
• mile widziane co najmniej roczne doświadczenie w projektowaniu
• biegła znajomość programu Norma Pro
• znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office
• samodzielność
• umiejętność organizacji pracy

Prezentacja firmy

Firma ELPROJECT POLSKA SP. Z O.O. powstała w połowie 2008 roku. W pierws... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka