Koszenie trawy przy autostradzie / Косильщик травы на автостраде / Darmowe zakwaterowanie

OTTO Work Force

Białystok, podlaskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Białystok

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta branży drogowej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kosiarz

Miejsce pracy: Trasa koszenia - Gdańsk-Elbląg

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Stawkę 17 zł brutto/h
  • Premia uznaniowa
  • Bezpłatne zakwaterowanie przy Nowym Dworze Gdańskim
  • Pracę około 8,5 godzin dzienne (10- 12 godzin razem z przerwami)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kosy spalinowej
  • Tankowanie kos i pojazdów firmowych
  • Codzienny serwis kosy: czyszczenie, smarowanie
  • Prowadzenie samochodów do 3,5 t

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i punktualność
  • Kultura osobista

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie, lub o kontakt telefoniczny-797-185-994

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o одна из ведущих компаний в сфере кадровых агентств и кадрового консалтинга предлагает работу в Польше и за рубежом. В настоящее время для нашего клиента дорожной отрасли мы ищем сотрудника на должность:

Косильщик травы на автостраде
Место работы:
траса кошения - Gdańsk-Elbląg (Гданск-Эльблонг)

Предлагаем:

  • Оформление на основании договора злецения (umowy zlecenia)

  • Ставка 17 зл брутто / час

  • Дополнительная премия

  • Бесплатное проживание в Nowy Dwór Gdański

  • Работа около 8,5 часов в день (10-12 часов вместе с перерывами)

Обязанности:

  • Обслуживание косилки Stchil

  • Заправка кос и служебных автомобилей

  • Ежедневное обслуживание косы: чистка, смазка

  • Возможно вождение машины до 3,5 т

Требования:

  • Отсутствие противопоказаний к физической работе

  • Умение работать в команде

  • Добросовестность и пунктуальность

  • Личная культура

Заинтересованных, прошу прислать свое резюме в ответ на это объявление или связаться с нами по телефону. tel.-506-380-552

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.