Kostrzyn-praca magazyn Gądki,darmowy transport!

Biznes Partner Sp. z o.o.

Gądki, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Biznes Partner Serwis dla swojego Klienta-Lidera branży odzieżowej zatrudni Pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy
miejsce pracy Gądki k.Poznania

Obowiązki:
- przyjmowanie zwrotów odzieżowych,
- ogólna kontrola odzieży oraz składanie.

Oferujemy:
-stawkę godzinową:13,30 zł brutto za dzień,15 zł brutto za noc,16 zł brutto weekend, plus premię za frekwencję.
- darmowy dojazd do miejsca pracy firmowym autokarem.

Wymagania

- chęci do pracy w trybie 3 zmianowym oraz w weekendy (nie każdy),
- sprawności i dokładności.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji