Kosmetyczka

Alchemy

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tum stanowisku będzie wykonywała zabiegi na twarz i ciało, podstawowy masaż ciała i twarzy.

Wymagania

wykształcenie minimalne zawodowe kosmetyczka, z doświadczeniem lub bez, od kandydatki oczekujemy znajomości wykonania zabiegów na ciało i twarz, podstawowego masażu ciała i twarzy, gwarantujemy szkolenia, praca w systemie dwu zmianowym z przewagą zmian popołudniowych, oferujemy wynagrodzenie podstawa + prowizja

Prezentacja firmy

Jeden z najstarszych salonów kosmetycznych typu day spa warszawa, wykonu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
bez terminowo
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Obsługa klienta, Praca Medycyna / Służba zdrowia