Opis stanowiska pracy

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris jest najbardziej znanym polskim producentem kosmetyków pielęgnacyjnych, obecnym od lat na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Naszą główną działalność wspieramy prowadząc wielokierunkowe badania w zakresie kosmetologii oraz rozwijając sieci Kosmetycznych Instytutów i Hoteli SPA Dr Irena Eris. Realizując naszą strategię kierujemy się szacunkiem dla ludzi, stawiając na ich indywidualizm i współpracę. Troska o dobro drugiego człowieka przejawia się zarówno w wysokiej jakości naszych kosmetyków, jak i relacjach międzyludzkich wewnątrz i na zewnątrz firmy.

W chwili obecnej do Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris w Warszawie poszukujemy Kosmetyczki

Miejsce pracy: Warszawa

Od Kandydatek oczekujemy:

  • doświadczenia i precyzji w wykonywaniu zabiegów
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności obsługi specjalistycznych urządzeń
  • punktualności
  • uprzejmości
  • lojalności
  • zaangażowania
  • gotowości do pracy w weekendy

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych
  • umowę o pracę
  • liczne benefity pozapłacowe, m.in. zniżki na produkty i usługi, opieka medyczna, pakiet sportowy

Prezentacja firmy

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris jest najbardziej znanym po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna