Opis stanowiska pracy

Zatrudnię kosmetyczkę z doświadczeniem w zawodzie.

Zakres oczekiwanych umiejętności i obowiązków:
- praca z kombajnem kosmetycznym
- wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz
- umiejętności z zakresu manicure i pedicure hybrydowego + zdobienia
- utrzymywanie czystości w gabinecie

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy:
- aktualnej książeczki sanepidu
- rzetelnego wykonywania powierzonych zadań
- ukończonej szkoły o profilu kierunkowym (dodatkowym atutem będzie ukończenie szkoły Anieli Goc, oraz baza klientów)
- wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji
- bardzo dobrej komunikatywności i podejścia do klientów
- kreatywności i umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji
- pogodnego usposobienia

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- umowę o pracę po okresie próbnym
- gotowe stanowisko pracy wyposażone w wysokiej jakości sprzęt i kosmetyki

Osoby zainteresowane proszę o aplikowanie.

Prezentacja firmy

Salon fryzjerski

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna