kosmetyczka / stylistka paznokci

Salon Piękności La Visage

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

W celu uzupełnienia kadry poszukujemy Kosmetyczki specjalizującej się w stylizacji paznokci.

WYMAGANIA:

wykształcenie kierunkowe

doświadczenie na stanowisku minimum 1 rok (kwalifikacje i kursy z dyplomem jako dodatkowy atut)

umiejętność wykonywania manicure, pedicure i zabiegów kosmetycznych

dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

wysoka kultura osobista miła aparycja umiejętność dobrej komunikacji z klientem

OFERTA:

oferujemy pracę na pełny etat

atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)

miłą atmosferę w młodym zespole.

Stabilne warunki zatrudnienia

możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

Prezentacja firmy

Salon Piękności „LA VISAGE” działa z sukcesami na rynku od 2006 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inne