Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko kosmetyczka/ stylistka paznokci.
Bardzo dobre warunki pracy, w miłej atmosferze. Szkolenia i podnoszenie swoich kwalifikacji.
Do obowiązków na tym stanowisku będzie należało:
- stylizacji paznokci metodą żelową
- pedicure kosmetyczny z frezarką
- henna , regulacja
- ewentualnie zabiegi pielęgnacyjne na twarz
- i inne w zależności od dodatkowych umiejętności.

Cv wraz ze zdjęciem i zdjęciami stylizacji paznokci proszę wysyłać na maila.
Prosimy wysyłać CV tylko osoby posiadające umiejętność robienia paznokci.

Wymagania

Min. 1 rok doświadczenia w stylizacji paznokci.
Chęć do pracy, do podnoszenia swoich kwalifikacji.
Punktualność, sumienność.
Mile widziane dodatkowe umiejętności i specjalizacje.

Prezentacja firmy

Nasza firma świadczy usługi z zakresu kosmetologii estetycznej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 850PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna