KOSMETYCZKA - PAŁAC JUGOWICE LUXURY HOTEL ****

Pałac Jugowice Luxury Hotel****

58-321 Jugowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Czterogwiazdkowy Pałac Jugowice Luxury Hotel**** w Jugowicach k. Wałbrzycha, posiadający 28 luksusowych apartamentów, położony w malowniczych górach sowich wraz z unikatowym kompleksem Sauna-SPA i najlepszą restauracją pałacową w Polsce, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Kosmetyczka

Miejsce pracy: Jugowice, Główna 4, 58-321 Jugowice

Lokalizacja: 10km od Wałbrzycha, 15km od Świdnicy

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

• wykonywanie masaży relaksacyjnych, specjalistycznych, zabiegów na ciało, zabiegów na twarz, manicure, pedicure

• obsługa saun

• drobna obsługa wellness baru

• wykonywanie ceremonii zapachowych w saunach

• dbanie o czystość saun i wellness baru

• profesjonalna obsługa gości hotelowych i zewnętrznych

• przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów

• dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunkowe lub ukończone kursy)

• znajomość języka angielskiego mile widziana

• odpowiedzialność, rzetelność i zorganizowanie

• komunikatywność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi

• nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista

• gotowość do pracy w weekendy i w systemie zmianowym

• prawo jazdy kat B – dojazdy do miejsca pracy

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy:

• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

• pracę w młodym i ambitnym zespole

• szkolenia stanowiskowe

• możliwość rozwoju i samorealizacji

• atrakcyjne wynagrodzenie (uwarunkowane od umiejętności i doświadczenia)

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać przez serwis infopraca.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Pałac Jugowice Luxury Hotel**** w Jugowicach k. Wałbrzycha, to czterogwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna