KOSMETYCZKA / MASAŻYSTKA

PHU BROKER Spółka z o.o.

Twardy Dół, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Wypoczynkowe Twardy Dół, to jeden z najładniej położonych ośrodków na Kociewiu w Borach Tucholskich, zbudowany ponad 30 lat temu z kamienia i drewna do teraz przykuwa uwagę i powoduje, że każdy chętnie tu wraca…

Centrum mieści się nad jeziorem Niedackim o I-szej klasie czystości wody, która posiada dermatologiczne właściwości, na 117 ha powierzchni oraz w otoczeniu pięknych lasów.

W związku z rozwojem Leśnej Oazy SPA obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Do naszego zespołu poszukujemy osób, które posiadają:

  • wykształcenie kierunkowe (technik masażysta/ technik usług kosmetycznych)
  • minimum roczne doświadczenie w wykonywaniu zabiegów
  • motywację do pracy i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • pracy pełnoetatowej, stałej i atrakcyjnej
  • stanowiska pracy w pełni wyposażone w niezbędne narzędzia
  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju poprzez dodatkowe szkolenia
  • pracę opartą na wzajemnym szacunku w miłej atmosferze

Od kandydatek / kandydatów oczekujemy:

  • znajomości różnych technik masażu (klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, bańką chińską)
  • umiejętności wykonywania zabiegów na twarz, zabiegów na ciało, pedicure, manicure
  • mile widziane będą dodatkowe umiejętności
  • zaangażowania i łatwości w nawiązywaniu relacji

Prezentacja firmy

BROKER to sieć hurtowni budowlanych na terenie województwa pomors... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna