kosmetyczka / kosmetolog

Laelia Beauty Group

Racibórz, 47-400, śląskie

Opis stanowiska pracy

Instytut Kosmetyki Estetycznej Laelia
W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:
Kosmetolog/Kosmetyczka
Miejsce pracy: Racibórz
Woj.: Śląskie

Opis stanowiska:
* Bezpośrednia obsługa Klienta: wykonywanie zabiegów w oparciu o najwyższe standardy jakościowe, doradztwo w zakresie kosmetyków dostępnych w sprzedaży w naszym salonie, utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
* Udzielanie konsultacji kosmetologicznych
* Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i własnej osoby,
* Zachowanie maksymalnej higieny na stanowisku i w miejscu pracy.

Wymagania

Wymagania:
 Wykształcenie kierunkowe kosmetologiczne (technik/lic./mgr)
 Kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało, także przy użyciu maszyn kosmetycznych
 Umiejętność wykonywania szybkiego i dokładnego manicure i pedicure
 Doświadczenie i umiejętność w sprzedaży zabiegów i kosmetyków
 Umiejętność pracy w grupie
 Dbałość o estetyczny wygląd zewnętrzny
 Chęć rozwoju
 Elastyczność i otwartość
 Gotowość do pracy zmianowej także w godzinach wieczornych i w weekendy
Oferujemy:
 Pracę w nowoczesnym salonie kosmetycznym i w zgranym zespole
 Atrakcyjne szkolenia
 Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

Prezentacja firmy

www.laelia.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inne