Opis stanowiska pracy

Nowo otwierany Ekskluzywny Salon Kosmetologii Pielęgnacyjnej i Masażu chętnie przyjmie do pracy osobę do wykonywania zabiegów manicure i pedicure.
Naszym atutem będzie stosowanie profesjonalnej , najnowszej wiedzy z zakresu kosmetologii wraz z wysokim standardem świadczonych usług. Pragniemy stworzyć atmosferę harmonii oraz przytulnego komfortu w nowoczesnym miejscu i na wysokiej jakości kosmetykach.

Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowiska:

Kosmetyczka/ Kosmetolog
Miejsce pracy: Będzin

Zakres zadań:
• Konsultacje kosmetyczne z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp
• Wykonywanie manicure i pedicure
• Stylizacje paznokci
• Masaż dłoni i stóp
• Zabiegi SPA na dłonie i stopy
• Depilacja damska i męska
• Pielęgnacja okolicy oka - Henna brwi i rzęs
• Fachowa obsługa klientów zgodna ze standardami firmy
• Sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej marek stosowanych w salonie
Wymagania:
• Minimum średnie wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki
• Ukończony kurs profesjonalnej pielęgnacji dłoni i stóp
• Ukończony kurs depilacji ciała
• Doświadczenie i umiejętności praktyczne
• Zainteresowanie branżą kosmetyczną
• Umiejętność obsługi klienta
• Zdolność szybkiego uczenia się
• Entuzjazm i zaangażowanie w pracę
• Otwartość i komunikatywność
• Otwartość na szkolenia i rozwój
• Uczciwość
• Gotowość do pracy zmianowej
Oferujemy:
• Pracę w zgranym zespole
• Komfortowe warunki pracy
• Stabilizację zatrudnienia
• Szkolenia, oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
• Kontakt z luksusowymi markami kosmetycznymi, międzynarodowymi liderami w branży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny).

Do dokumentów proszę dołączyć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Nowo otwierany Ekskluzywny Salon Kosmetologii Pielęgnacyjnej i Ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna