Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę na stanowisku Kosmetyczki lub Kosmetologa w CAROLINE Studio Zdrowia i Urody.

Osoba będzie odpowiedzialna za pełną obsługę kosmetyczną aktualnych i nowych klientów salonu. Stanowisko jest wielozadaniowe od wykonywania manicure do profesjonalnych zabiegów na pograniczu medycyny estetycznej.

Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
po odbytym okresie próbnym.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe
- wiedza i umiejętności w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała
- pielęgnacja dłoni i stóp
- umiejętność diagnozowania skóry i dobór zabiegów
- obsługa sprzętów kosmetycznych
- miła aparycja i pozytywne nastawienie
- pasja i powołanie do zawodu

Prezentacja firmy

Stworzony dla Państwa potrzeb salon urody, nastawiony<br/>na komp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna