Opis stanowiska pracy

Poszukujemy: kosmetologa do rozwijającego się Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris w Poznaniu/ Suchy Las

Oczekujemy:

- wykształcenia kierunkowego,

- wysokiej kultury osobistej,

- punktualności,

- uprzejmości,

- lojalności,

- zaangażowania,

- dyspozycyjności,

- umiejętności pracy w zespole i otwartości na oczekiwania klientów,

- gotowości do szkoleń i dyspozycyjności czasowej,

- praktyki w zawodzie,

- umiejętności sprzedażowych,

- znajomość języków obcych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- pracę w renomowanym miejscu,

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

- atrakcyjne warunki pracy.

Wymagania

Osoby z dyplomem ukończenia studiów wyższych na kierunku Kosmetologia lub z dyplomem 2-letniej szkoły kosmetycznej nadającej tytuł Technika Usług Kosmetycznych

Prezentacja firmy

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris to uosobienie holistycznego ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna