Opis stanowiska pracy

ARTE CLINIC powstało z pasji do piękna. Naszym celem jest wydobywanie piękna z klienta. Dzięki nowoczesnym zabiegom kosmetycznym, medycynie estetycznej i zabiegom stomatologicznym wykonywanym w naszej Klinice pomagamy naszym klientom odzyskał "Pewność Siebie". Stworzymy centrum medyczne wyposażane w nowoczesny sprzęt. Jednak to nasz zespół ludzki jest największą naszą wartością. Jeśli spełniasz poniższe kryteria to czekamy właśnie na Ciebie !!!

Kosmetolog

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

- Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami kliniki
- Wykonywanie zabiegów kosmetycznych na wysokim poziomie
- Indywidualne podejście do klienta
- Dbanie o właściwy wizerunek kliniki oraz satysfakcje klienta
- Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe
- Umiejętność wykonywania zabiegów na wysokim poziomie.
- Zorientowanie na klienta, indywidualne podejście do klienta
- Wysoka kultura osobista i zadbany wygląd
- Umiejętność pracy zespołowej
- Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność
- Komunikatywność, pogoda ducha
- Dobra organizacja pracy
- Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzonych zadań
- Doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem będzie mile widziane
- Znajomość języka niemieckiego/ angielskiego mile widziane
- Chęć rozwoju, poszerzania umiejętności zdobywania wiedzy

Oferujemy:

- Prace w stabilnej firmie
- Stałą prace w miłym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Udział w ciekawych projektach,
- Zniżki na zabiegi wykonywane w klinice
- Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje prosimy przesyłać wraz ze zdjęciem,aplikacja bez zdjęcia nie będzie rozpatrywana.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

ARTE ClLINIC to klinika stomatologii i medycyny estetycznej stworzona z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna