Kosmetolog, kosmetyczka

Esteline

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Pani do pracy na stanowisku kosmetologa/kosmetyczki do nowego gabinetu kosmetologii. Lokalizacja : Łódź, Radogoszcz Zachód.
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe, minimum 2 letnie doświadczenie, perfekcyjny manicure, pedicure,żel,hybryda - warunek konieczny, wykonywanie podstawowych zabiegów na twarz i ciało,mile widziana umiejętność wykonywania masaży.
Poszukujemy osoby z poczuciem estetyki, starannej, o sympatycznym usposobieniu.

Jeśli spełniasz nasze wymagania na w/w stanowisko, prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV ze zdjęciem)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Esteline Clinic to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonaliz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inne