Korepetytor z przedmiotów CHEMIA MATEMATYKA FIZYKA

Sophi Korepetycje

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Sophi Korepetycje to fima specjalizująca się w
udzielaniu korepetycji indywidualnych z przedmiotów
chemia, matematyka ii.

Poszukujemy OSÓB posiadających umiejętności uczenia z przedmiotów:
matematyka, chemia oraz fizyka na stanowisko:

                                 Korepetytor
                                z przedmiotów:
                       chemia, fizyka, matematyka

Miejsce pracy: POZNAŃ

Praca od WRZEŚNIA 2016

Główne zadania:

-Udzielanie korepetycji oraz przekazywanie wiedzy z danego przedmiotu,

-Przygotowanie materiałów oraz testów na zajęcia,

-Pomoc merytoryczna Klientom Sophi Korepetycje.

Oferujemy:

-Atrakcyjny system wynagrodzenia,

-Elastyczny czas pracy dostosowany do Korepetytora,

-Doświadczenie, przydatne np. w pracy zawodowej jako nauczyciel.

Wymagania

Wymagania:

-Odpowiedzialność,

-Doświadczenie w udzielaniu korepetycji - przynajmniej 1 rok,

-Umiejętność przekazywania wiedzy,

-Szeroki zakres wiedzy z danego przedmiotu umożliwiający przygotowanie Klientów np. do matury rozszerzonej z danego przedmiotu, olimpiady, konkursów,

-Wysoka kultura osobista,

-Zdolności interpersonalne,

-Rzetelność wykonywanej pracy,

-Punktualność.

Prezentacja firmy

SOPHI KOREPETYCJE to Twój partner pomagający osiągnąć sukces. Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
5 miesięcy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia