Opis stanowiska pracy

  • zapewnianie wysokiej jakości tłumaczeń / weryfikacja pracy tłumaczy;
  • merytoryczna i językowa korekta tłumaczeń;
  • zachowanie spójności terminologicznej w tłumaczeniu;
  • ustalanie terminologii z tłumaczami oraz klientem;
  • odpowiednie formatowanie dokumentów przed wysyłką do klienta.

Ze swojej strony oferujemy:

  • współpracę ze stabilną i rozwijającą się firmą o uznanej pozycji na rynku tłumaczeń specjalistycznych;
  • możliwość kierunkowego rozwoju w zakresie tłumaczeń prawniczych, ubezpieczeniowych i finansowych;
  • uczestnictwo w poważnych projektach tłumaczeniowych realizowanych dla największych kancelarii prawniczych, towarzystw ubezpieczeniowych, banków i instytucji finansowych, organów administracji publicznej, firm audytorskich, spółek giełdowych;
  • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w przypadku gotowości do pracy w godzinach wieczornych i w weekendy.

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w tłumaczeniu i korekcie tłumaczeń (z j. angielskiego na j. polski i vice versa) oraz chęć dalszego rozwoju w kierunku redakcji, korekty i weryfikacji tłumaczeń tekstów specjalistycznych z zakresu prawa, ubezpieczeń, finansów, bankowości, UE;
  • biegła znajomość j. angielskiego potwierdzona dyplomem;
  • bardzo dobra znajomość j. polskiego;
  • łatwość redagowania tekstów, wyczucie językowe;
  • zacięcie do poszukiwań terminologicznych;
  • wiedza z zakresu prawa i finansów, dodatkowym atutem będzie ukończenie studiów podyplomowych z zakresu przekładu prawniczego lub z zakresu prawa, rachunkowości, ekonomii lub finansów;
  • biegła znajomość środowiska Windows i Microsoft Office;
  • znajomość narzędzi CAT;
  • terminowość, skrupulatność, dobra organizacja czasu oraz pracy, umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w zespole wewnętrznym firmy.

Prezentacja firmy

Wykonujemy tłumaczenia wysokospecjalistycznych tekstów prawnych i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja