Opis stanowiska pracy

Koordynowanie pracy zespołu sprzątającego na terenie zakładu produkcyjnego zlokalizowanego na terenie Nowego Sącza.

Zarządzanie zespołem ludzkim.
Rekrutacja pracowników niskiego szczebla.
Organizacja pracy.
Kontrola jakości wykonywanych przez zespół usług.
Weryfikacja i ocena personelu.
Kontakt z klientem.

Wymagamy umiejętności zarządzania ludźmi, skutecznej organizacji pracy, kreatywności, samodzielności.

Oferujemy umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Jako Grupa Firm ROKA działamy na polskim rynku od 1991r. Firma ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne, Praca Praca na produkcji