Koordynator zwalniania pierwszych wzorców

Plus Kadra Sp. z o.o.

Kraków, Niepołomice, małopolskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Niepołomice

Główne obowiązki:

- Planowanie badań pierwszych wzorców w celu uruchomienia produkcji seryjnej nowych komponentów.
- Współpraca z dostawcami przy wprowadzaniu nowych komponentów.
- Analiza dokumentacji przygotowanej przez dostawców oraz raportów ze zleconych badań.
- Interpretacja i analiza wyników pod kątem zgodności z normami zakładowymi, prawnymi i branżowymi oraz dopuszczenie części do produkcji seryjnej.
- Odpowiedzialność za terminowe prowadzenie procesu.
- Nadzór nad dokumentacją związaną ze zwalnianiem pierwszego procesu

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie zawodowe w przemyśle samochodowym (preferowane doświadczenie związane z procesem PPAP/PPF).
- Doświadczenie zawodowe związane z zarządzaniem jakością w branży motoryzacyjnej.
- Doświadczenie w prowadzeniu projektów.
- Wykształcenie wyższe (mechanika, budowa i konstrukcja maszyn, zarządzanie jakością, elektronika, inżynieria materiałowa i inżynieria produkcji lub pokrewne).
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Znajomość procesu PPAP lub PPF.
- Umiejętność czytania rysunków technicznych.
- Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki.
- Gotowość do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

- Stabilnie zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu.
- Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie.
- Atrakcyjne warunki finansowe.
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Plus Kadra Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.