Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Koordynator Zmiany

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

 Biuro Adecco Poland Sp. z o.o. w Nowym Dworze Mazowieckim poszukuje do struktur wewnętrznych pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • realizowanie zamówień na pracowników tymczasowych,
  • koordynacja pracy pracowników tymczasowych,
  • bieżący kontakt z wydziałami produkcyjnymi Klienta,
  • sporządzanie raportów dla Klienta oraz raportów wewnętrznych,
  • podstawowe czynności administracyjne związane z zatrudnieniem pracowników tymczasowych,
  • wsparcie w budowaniu bazy kandydatów oraz rekrutacji i selekcji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność, sumienność,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie lub odbyte praktyki w agencji pracy tymczasowej.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju w strukturach wewnętrznych międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przeszkolenie w zakresie zasad i przepisów związanych z zatrudnieniem pracowników tymczasowych,
  • umowę cywilnoprawną oraz możliwość korzystania z benefitów pracowniczych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.