Koordynator Zmiany

Caffeprint.eu

Gliwice, śląskie

Caffeprint.eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk, działająca na rynku ponad 25 lat, oferuje pracę na stanowisku:

Od: Caffeprint.eu
Miejsce pracy: Gliwice

Poligrafia D&N, działająca na rynku ponad 25 lat, oferuje pracę na stanowisku koordynator zmiany introligatorni.

Zapraszamy osoby, które są bardzo dobrze zorganizowane oraz znają się na pracach związanych z szeroko pojętą introligatornią (m.in. oprawa broszurowa, falcowanie, krojenie, foliowanie, sztancowanie). Z racji realizowanej inwestycji budowy nowej siedziby w Knurowie jak również ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osób gotowych na kreowanie sukcesu.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wynagrodzenie 4200-5000 brutto

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad podległymi pracownikami
  • obsługa maszyn introligatorskich
  • koordynowanie procesów produkcyjnych
  • kontrolowanie wydajności pracowników

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • praca w trybie 3-zmianowym
  • wykształcenie w zakresie budowy oraz działania maszyn
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

Dołącz do nas i twórz z nami kolejnych 25 lat tradycji!

Sposób aplikacji:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".