Seito Polska Sp. z o.o.

Koordynator zmiany

Miejsce pracy: Dębica

OPIS STANOWISKA:

  • organizacja zakresu pracy oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników liniowych,
  • dbanie o utrzymanie właściwego poziomu jakości i bezpieczeństwa na podległym obszarze,
  • kontrola stanu technicznego i sprawności maszyn transportowych,
  • reprezentacja Firmy w kontaktach z kontrahentem.

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW?

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze pracy,
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • dyspozycyjność (praca w systemie ciągłym, czterobrygadowym),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w transporcie wewnętrznym.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (po okresie próbnym umowa o pracę),
  • Prywatną opiekę medyczną z dostępem do wielu specjalistów, świadczeń rehabilitacyjnych i domowych wizyt lekarskich,
  • Kartę FITPROFIT lub FITSPORT
  • Bony i paczki świąteczne; konkursy z nagrodami,
  • Szkolenia i możliwość doskonalenia posiadanych umiejętności.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.