Koordynator zespołu

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa

Dla jednego z naszych klientów specjalizującego się w ochronie bagażu na lotnikach poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator zespołu

Miejsce pracy: Warszawa – Lotnisko Chopina

Zakres obowiązków:

· obsługa klienta i urządzenia pakującego bagaże: zabezpieczanie bagażu folią, pomoc w wyborze i sprzedaż produktów firmy

· wprowadzanie danych o sprzedanych produktach do systemu, raportowanie

· wykonywanie zadań administracyjnych m.in. sprawdzanie dziennych raportów wypełnianych przez pracowników, aktualizacja i wysyłanie raportu o stanie zapasów materiałów

· szkolenie i uzyskiwanie przepustek dla nowych pracowników, tworzenie grafiku i nanoszenie na niego zmian

· przygotowywanie analiz i raportów, wysyłanie wypełnionych ewidencji pracowników oraz miesięcznych zestawień wydatków, kontrolowanie depozytu bankowego

Wymagania:

· doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta

· doświadczenie na podobnym stanowisku

· bardzo dobra znajomość języka angielskiego

· gotowość do pracy w systemie zmianowym (04:00 - 12:00, 12:00 - 20:00)

· umiejętność planowania, organizowania oraz monitorowania pracy w podległym zespole

· znajomość programów MS Office, Excel i Word

· dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową

· ciekawą i pełna wyzwań prace w międzynarodowym środowisku

· atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię miesięczną

· dodatek funkcyjny oraz dodatek za prace w godzinach nocnych

· możliwość skorzystania z benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie, pakiet medyczny)

· możliwość używania języka angielskiego w codziennej pracy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.