Koordynator Zespołu Tłumaczy z językiem włoskim

ZnamLek Sp. z o.o.

Warszawa lub Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu i uruchomieniem Zespołów językowych, poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom lub Warszawa

Zakres obowiązków:

• koordynacja pracy podległego Zespołu tłumaczy i copywriterów włoskojęzycznych

• tłumaczenie, korekta i opracowywanie najwyższej jakości tekstów pod kątem językowym i marketingowym

• redagowanie i przygotowywanie informacji do zamieszczenia w serwisie (publikowanie informacji)

• rekrutacja pracowników

• modyfikowanie, moderowanie i edytowanie zawartości serwisów internetowych

• sporządzanie analiz i raportów dotyczących aktywności serwisu internetowego

• opracowywanie baz danych

• rozwijanie serwisu internetowego pod kątem merytorycznym i technologicznym

• współpraca z działem sprzedaży i marketingu

Oferujemy:

• pracę w młodym i dynamicznym, międzynarodowym zespole

• ciekawe i rozwojowe stanowisko

• konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy, benefity socjalne

• udział w współtworzeniu nowatorskich rozwiązań komunikacji online

• dogodne warunku zatrudnienia - umowę o pracę

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Wymagania

  • biegła znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe preferowane, mile widziane filologiczne, dziennikarstwo
  • min. 6 miesięcy doświadczenia w kierowaniu Zespołem
  • doświadczenie w rekrutacji pracowników
  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność
  • kreatywność, podejmowanie własnej inicjatywy
  • mile widziana podstawowa obsługa Google Analytics, Google AdWords
  • mile widziana znajomość włoskiej branży farmaceutycznej o kosmetycznej

Prezentacja firmy

Znamlek.pl to dynamicznie rozwijający się serwis internetowy, któ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo