Koordynator Zespołu - Pracownik FUNDACJI

Fundacja Szlachetny Bohater

61-536 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Celem Fundacji Szlachetny Bohater jest działalność w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz pomocy społecznej, ukierunkowana przede wszystkim na rzecz osób, których przypadki mają charakter szczególny, dzieci przedwcześnie urodzonych i niepełnosprawnych.

Wraz z poszerzaniem działalności fundacyjnej oraz tworzeniem nowych projektów, Fundacja Szlachetny Bohater poszukuje osób do pracy.

Chcesz pracować, a jednocześnie pomagać innym?
NAPISZ DO NAS!

Jeśli:
- chcesz robić coś, co ma znaczenie, nie jest Ci obojętny los chorych i niepełnosprawnych dzieci
- jesteś osobą komunikatywną i otwartą na ludzi
- masz doświadczenie w zarządzaniu grupą
- cechuje Cię odpowiedzialność, słowność i rzetelność, to nie zastanawiaj się dłużej i prześlij nam swoje CV

Zakres obowiązków:
- koordynowanie działań i motywowanie grupy podległych pracowników,
- nadzorowanie wyników pracy grupy,
- przygotowywanie szkoleń
- prowadzenie rekrutacji
- umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu

Oferujemy:

- pracę od pon do pt w stałych godz. od g. 8:00 do g.16:00
- pełne wyposażenie miejsca pracy
- bezpłatne szkolenia
- umowę zlecenia / umowę o pracę
- możliwość uczestnictwa w wydarzeniach charytatywnych i promocyjnych organizowanych przez Fundację

Wymagania

- doświadczenie zawodowe, związane z zarządzaniem grupą ludzi
- komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich
- wysokie zdolności organizacyjne i analityczne
- biegła obsługa komputera
- motywacja do pracy

Prezentacja firmy

Fundacja „Szlachetny Bohater” powstała by wypełniać misję rodziców boryk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Top management