Koordynator Zespołu Kadrowo-Płacowego

Citronex I Sp. z o.o.

Zgorzelec, dolnośląskie

Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.
W związku w wejściem w kolejny etap rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zgorzelec

Naszą siłą jest międzynarodowy zasięg oraz ludzie, których praca, zaangażowanie i potencjał przekłada się na innowacyjny rozwój firmy każdego dnia

W związku z wejściem w kolejny etap poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Koordynacja obszarem kadrowo-płacowym, w tym zapewnienie sprawnej obsługi kadrowo płacowej pracowników
  • Pełnienie funkcji doradczej -  wsparcie i proponowanie rozwiązań odpowiadających na zgłaszane potrzeby i problemy
  • Zarządzanie polityką personalną w poszczególnych  komórkach organizacji, tworzenie haromonogramów, podział zadań, motywowanie, budowanie pozytywnej atmosfery w miejscu pracy sprzyjającej efektywnej pracy
  • Współpraca i reprezentowanie firmy przed organami administracji państwowej (głównie Inspekcją Pracy, Urzędem Pracy i ZUS, GUS)
  • Budowanie korzystnego wizerunku pracodawcy na zewnątrz i wewnątrz organizacji

Profil kandydata:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obszarem kadrowo- płacowym
  • Znajomość przepisów prawa dotyczących kadr i płac (m.in. prawo pracy ubezpieczeń społecznych, zagadnień płacowych i podatkowych).
  • Monitorowanie zmian w przepisach i działanie proaktywne mające na celu sprawne dostosowywanie przepisów/praktyk wewnętrznych do aktualnie obowiązujących/zmieniających się przepisów
  • Kompetencje interpersonalne, w tym umiejętność zarządzania zespołem, efektywnego przydzielenia i egzekwowania obowiązków, szkolenia i motywowania personelu
  • Znajomość programów komputerowych wspierających obsługę obszaru kadrowo-płacowym

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość planowania i implementacji własnych koncepcji
  • Atrakcyjne stanowisko w rozwijającej się organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Perspektywa rozwoju zawodowego poprzesz szkolenia i kursy