koordynator zespołu doradców klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w sektorze bankowości, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Nr ref.: 24948
Praca stała
Lokalizacja: Inowrocław

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie pracą Zespołu Doradców Klienta Detalicznego
  • sprzedaż produktów i usług bankowych dla nowych i istniejących Klientów przy wykorzystaniu możliwości rynku lokalnego
  • obsługa kasowa (w tym rozliczanie kas)
  • budowanie i utrzymywanie relacji z obsługiwaną grupą Klientów
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku, poprzez formę i sposób obsługi Klientów
  • realizację planów sprzedażowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomia, finanse, bankowość, zarządzanie)
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w obsłudze klienta detalicznego
  • umiejętność organizacji procesu sprzedaży oferty banku
  • ukończony kurs kasjerski będzie atutem
  • wysoka kultura osobista, rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • umiejętności sprzedażowe
  • zorientowanie na cel
  • kompetencje liderskie
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • bogaty pakiet szkoleń
  • praca w firmie z ugruntowaną pozycja na rynku krajowym i międzynarodowym
  • dodatki pozapłacowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)