Koordynator Zaopatrzenia i Logistyki

PRIVATE LABEL TISSUE SP. Z O.O.

Rawa Mazowiecka, łódzkie

PRIVATE LABEL TISSUE  SP. Z O.O.

Od: PRIVATE LABEL TISSUE SP. Z O.O.
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Numer referencyjny: KZ/11/2016

Opis stanowiska

  • analiza stanów magazynowych w celu zapewnienia dostępności produktów gotowych i palet
  • organizacja pracy działu logistyki i nadzór nad podległym personelem
  • koordynowanie procesu wysyłki zamówień do klientów
  • tworzenie prognoz zamówień do dostawców
  • optymalizacja zakupów
  • składanie zamówień u dostawców i monitoring realizacji
  • wyjaśnianie niezgodności pomiędzy zamówieniami a dostawą, obsługa reklamacji i zwrotów
  • planowanie wielkości przyjęć z uwzględnieniem możliwości rozładunkowych i dostaw do klientów
  • przygotowywanie analiz w zakresie możliwości operacyjnych
  • rekomendowanie działań w zakresie podniesienia sprawności operacyjnej firmy
  • współpraca z działem sprzedaży i produkcji
  • ścisła współpraca z zarządem spółki

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • doskonała organizacja pracy
  • dokładność
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność za podejmowane decyzje
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz zainteresowanie obszarem logistyki

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych