KOORDYNATOR ZAKUPÓW BUDOWLANYCH - MATERIAŁY ELEKTRYCZNE

REED Engineering

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Zakres zadań:

  • Kompleksowe zarządzanie procesem w zakresie zakupów materiałów elektrycznych na budowę;
  • Weryfikacja i analiza ofert producentów i dostawców materiałów budowlanych;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Śledzenie rynku i cen materiałów, kontakt z producentami i hurtowniami,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań jakościowych i kosztowych;
  • Ścisła współpraca z kierownictwem budowy - Kierownikami Budowy, Projektu i Robót - doradztwo handlowo-techniczne w zakresie branży elektrycznej;
  • Wizyty na placach budów na terenie kraju.

Miejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego o specjalności elektrycznej i/lub budowlanego
  • Min. 3-letniego doświadczenia w zakupach lub prowadzenia robót w branży elektrycznej
  • Min. dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dyspozycyjności do odbywania wizyt w miejscach realizacji projektów
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w charakterze Kierownika Robót Elektrycznych, Inżyniera Budowy lub Inżyniera Przygotowania Produkcji.

Kandydatom oferujemy:

  • Współpracę przy ciekawych, zróżnicowanych i dużych projektach budowlanych;
  • Szkolenia i kursy, ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwość poszerzania swoich kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.