Seito Polska Sp. z o.o.

Koordynator wydziału

Miejsce pracy: Dębica

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu.

Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Aktualnie poszukujemy KOORDYNATORA WYDZIAŁU do naszego oddziału w Dębicy.

ZADANIA:

  • Zarządzanie wydziałem produkcyjnym
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Organizacja i nadzór nad przebiegiem pracy podległych pracowników
  • Dbanie o stan techniczny wózków
  • Nadzór nad dokumentacją

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność kierowania zespołem, organizacji pracy własnej, zdolności analityczne
  • Mile widziane uprawnienia operatora wózków widłowych

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjny system premiowy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową FITPROFIT
  • Pracę od poniedziałku do piątku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.