Koordynator Wdrożeń / Release Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1114930

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży ubezpieczeniowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Koordynator Wdrożeń / Release Manager

Forma współpracy: B2B
Lokalizacja: Mokotów

Obowiązki:
  • Przygotowywanie zakresów, planów, harmonogramów oraz innych dokumentów związanych z wdrożeniami i zarządzaniem zmianą na wielu systemach i infrastrukturze IT
  • Praca nad synchronizacją planów wdrożeń z uwzględnieniem prac masowych na infrastrukturze IT
  • Minimalizowanie ryzyka wystąpienia przerw w dostawie usług IT
  • Realizację działań związanych z bezpośrednim zarządzaniem harmonogramami zmian w ramach utrzymania systemów IT
  • Wsparcie jednostek odpowiedzialnych za utrzymanie w rozwiązaniu problemów związanych z systemami i platformami IT
  • Zapewnianie zasobów niezbędnych do realizacji zadań w ramach zasobów wewnętrznych lub zasobów korporacyjnych
  • Koordynacja i szczegółowe monitorowanie procesu zarządzania wdrożeniami i zmianami masowymi;
  • Współpracę z przełożonym przy optymalizowaniu procesów wdrożeniowych oraz wypracowywaniu i aktualizowaniu standardów wdrożeń i zmian masowych

Wymagania:
  • Minimum 3 lat doświadczenia w obszarze utrzymywania aplikacji biznesowych i usług IT
  • Wykształcenia wyższego na kierunku informatyka, matematyka lub telekomunikacja
  • Wiedza na temat procesów ITIL Zarządzania Poziomem Usług IT, Zarządzania Incydentami, Problemami, Zmianami
  • Doświadczenie na stanowisku koordynatora wdrożeń lub Release Managera
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Umiejętności menadżerskie
  • Gotowość do pracy w godzinach: 18:00-6:00 w weekendy (5 weekendów w roku)
  • Mile widziana znajomość Project Online

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland