Opis stanowiska pracy

- Nadzorowanie i kierowanie w zakresie wykonywania bieżących i długoterminowych

   prac w zakresie utrzymania ruchu maszyn i urządzeń na terenie fabryki

   Volkswagen - Poznań Sp. z o.o. we Wrześni / Białężycach.

- Koordynowanie i ustalanie zasad w zakresie usuwania awarii maszyn i

   urządzeń.

- Współpraca przy usprawnianiu linii produkcyjnych.

- Utrzymywanie bieżących kontaktów z pracownikami firmy Volkswagen.

- Kierowanie grupą pracowników - mechaników, elektryków, automatyków.

Wymagania

- wymagana znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie zawodowe związane z utrzymaniem ruchu,
- praktyczna umiejętność kierowania i nadzorowania pracy podległych pracowników,
- znajomość zasad pracy maszyn w zakresie sterowania,
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - elektromechaniczne,
- uprawnienia energetyczne SEP 1 kV - mile widziane.

Prezentacja firmy

Clavey Personal Power Sp. z o.o. to firma o profilu usługowym, za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji