Koordynator Utrzymania Portalu - Biuro Obsługi Klienta

Netinteractive

Warszawa, 00-876, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • obsługa klientów portalu
  • dbanie o wizerunek portalu
  • konfigurowanie systemu zgodnie z wymaganiami klientów
  • fakturowanie klientów
  • realizacja działań marketingowych wspierających sprzedaż usług dostępu do portalu
  • bieżąca współpraca z działem technicznym przy obsłudze klientów

Wymagania

• umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
• duża chęć rozwoju, łatwość przyswajania wiedzy
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
• dyspozycyjność
• gotowość podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziane wykształcenie informatyczne, matematyczne bądź pokrewne, może być w trakcie studiów

Prezentacja firmy

NetInteractive jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak - w zależności od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta