Koordynator usługi utrzymania czystości obiektów biurowych

Prof-us Przedsiębiorstwo Usługowe Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma sprzątająca poszukuje KOORDYNATORA usługi utrzymania czystości w Warszawie.

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości realizacji usług u klienta,
  • nadzorowanie realizacji i jakości usług,
  • bieżący kontakt z klientem,
  • udział w negocjacjach handlowych,
  • rozliczanie czasu pracy podległych pracowników,
  • nadzór nad zamówieniami środków czystości i narzędzi pracy,
  • ścisła współpraca z wszystkimi działami firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim,
  • doświadczenie w branży usług sprzątających,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi,
  • znajomość zagadnień z zakresu technologii sprzątania,
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, samodzielność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • obsługa komputera wraz z oprogramowaniem biurowym (arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu),
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym etacie,
  • pakiet socjalny,
  • prace w stabilnej, dużej firmie,
  • elastyczny czas pracy.

Jako Zakład Pracy Chronionej Zatrudniamy również osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Od 1994 roku realizujemy usługi w zakresie techniczno - administr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta