Koordynator usługi - stanowisko kierownicze

Inwemer System Sp. z o.o.

Łódź i okolice, łódzkie

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości oraz technicznej obsługi nieruchomości.

Miejsce pracy: Łódź i okolice

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad podległym personelem sprzątającym, prawidłowym przebiegiem realizacji usługi oraz stały kontakt z klientami.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej umiejętności organizacji pracy własnej
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • przyjazne środowisko pracy
  • jako zakład pracy chronionej organizujemy stanowiska dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do składania aplikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.