Koordynator Usług Outsourcingowych

Higiena System Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy ogólnopolską firmą działającą na rynku od 1995 roku. Systematycznie od roku 2000 wzmacniamy swoją pozycję w segmencie usług dedykowanych dla przemysłu, zarówno w kwestii stałych, jak
i specjalistycznych usług porządkowych. To co nas wyróżnia to kompleksowość świadczonych usług oraz wysoki standard wykonywanych zleceń, poparty licznymi referencjami. Nasza siła to wykwalifikowany personel, nowoczesny park maszynowy oraz bardzo dobre przygotowanie logistyczne do obsługi obiektów na terenie całego kraju.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Koordynator Usług Outsourcingowych

• Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
• Negocjowanie umów i warunków współpracy
• Realizowanie założonych celów sprzedażowych
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Organizację pracy oddziału
Wdrożenie pozyskanych nowych usług:
- stworzenie siatki wynagrodzeń
- rekrutacja pracowników
- organizacja potrzebnych szkoleń
- organizacja potrzebnego zaplecza (pomieszczenia, szafki, biuro itp.)
- wyposażenie pracowników w odzież i dopuszczenie do pracy
- zatrudnienie i wdrożenie stacjonarnego koordynatora
- bezpośredni nadzór nad realizacją usługi do momentu usamodzielnienia podległego koordynatora
Nadzór nad stałymi kontraktami:
- jakość realizowanej usługi
- zarządzanie budżetami (weryfikacja stawek od Klienta oraz stawek dla pracowników)
- zastępstwo podległych koordynatorów
- stały kontakt z Klientem
- wsparcie dla podległych koordynatorów w sytuacjach tego wymagających
- stałe szukanie nowych rozwiązań poprawiających jakość świadczonej usługi

• Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej, jakości świadczonych usług.

Wymagania

• Biegła obsługa komputera w zakresie arkusza kalkulacyjnego Excell, Word,
• Wykształcenie min. średnie maturalne,
• Podstawowa znajomość prawa pracy, ustawy o pracownikach tymczasowych i zagadnień kadrowych
• Minimum roczne doświadczenie w zakresie sprzedaży usług B2B, mile widziana branża pokrewna,
• Doświadczenia w budowaniu sieci sprzedaży (preferowane w zakresie usługi pracy tymczasowej/ rekrutacji stałych) -mile widziane
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne
• Wysoka kultura osobista
• Prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

Jesteśmy ogólnopolską firmą działającą na rynku od 1995 roku. Sys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi