Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu:

• TECHNICZNEJ OBSŁUGI BUDYNKÓW,
• UTRZYMANIA CZYSTOŚCI,
• OCHRONY MIENIA,
• HIGIENY SZPITALNEJ,
• LEASINGU PRACOWNICZEGO,

Na rynku działamy od kilkunastu lat, możemy poszczycić się zaufaniem kilkuset Klientów na terenie całego kraju.
Nasi Klienci reprezentują różnorodne sektory rynku i branże. Blisko 500 z nich współpracuje z nami w ramach umów stałych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista utrzymania czystości Cieszyn Marklowice

Zakres obowiązków:

• Dbanie o prawidłową realizację usług (tereny zewnętrzne, biura, hale) oraz powierzony na obiektach sprzęt
• Nadzór nad kontraktami realizowanymi w zakresie organizacji pracy i technologii usługi
• Kontakt z Klientem i dbanie o prawidłowy wizerunek firmy
• Prowadzenie szkoleń z zakresu technologii sprzątania i wdrażanie pracowników

Oferujemy:
• Umowę o pracę + premia na umowę zlecenie
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do osiąganych wyników
• Szkolenia i możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych
• Telefon służbowy

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie
• Mile widziane prawo jazy kategorii T lub B
• Doświadczenie w branży utrzymania czystości oraz znajomość sprzętu
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
• Zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu
• Dyspozycyjność
• Obsługa komputera

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu: <br/> <br/> - T... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące po okresie próbnym przedłużenie umowy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Ochrona, Praca Inne