Koordynator techniczny projektu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: 0012078

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja techniczna projektu infrastrukturalnego w zakresie wykonywania rysunków, raportów oraz dokumentacji technicznej;
  • Nadzór i weryfikacja procesu projektowego;
  • Zapewnienie prawidłowej komunikacji między zespołami branżowymi i podwykonawcami;
  • Współpraca z podwykonawcami na wszystkich etapach realizacji projektu oraz z Kierownikiem Projektu;
  • Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Projektu polegająca na raportowaniu działań projektowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (wydział budownictwa, preferowana specjalizacja kolejowa);
  • Doświadczenie w koordynacji projektów infrastrukturalnych;
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office;
  • Znajomość programów Revit/AutoCAD/Bentley;
  • Wiedza z zakresu projektowania budowlanego;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość dodatkowego języka obcego mile widziana;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Solidność i terminowość.

Oferta:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.