Koordynator techniczny do współpracy z Najemcami

Galeria Myślenice Sp. z o.o.

Myślenice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Galeria Myślenicka poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Myślenice

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za:
• Pilotowanie i koordynację prac związanych ze współpracą z Najemcami oraz koordynacja aranżacji poszczególnych lokali.

Główne zadania:
• Współpraca z poszczególnymi Najemcami galerii handlowej
• Analiza i zatwierdzenie projektów aranżacji wnętrz
• Nadzór nad postępem prac w poszczególnych lokalach
• Współpraca z kierownikami budowy w celu przygotowania lokali handlowych

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe
• minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Galeria Handlowa zlokalizowana w Myślenicach.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie