Opis stanowiska pracy

Koczorowski Kancelaria Urbanistyczna łączy kompetencje biura projektowego
i agencji obrotu nieruchomościami.

Zatrudnimy osobę do pozyskiwania nowych Klientów oraz utrzymywania relacji z obecnymi.

Poszukujemy osoby:

• której pasją są nieruchomości
• samodzielnej i zorientowanej na cel
• skutecznej w sprzedaży
• podejmującej nowe wyzwania
• o wysokiej kulturze osobistej
• z prawem jazdy kat. B

Oferujemy:

• wysokie zarobki uzależnione od efektów
• możliwość rozwoju i wsparcie merytoryczne
• przyjazną atmosferę w kreatywnym zespole
• funkcjonalne i wyposażone biuro

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Prezentacja firmy

Zespół kancelarii urbanistycznej KOCZOROWSKI jest partnerem w kre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena