Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - międzynarodowej spółki poszukujemy pracowników na stanowisko:

Koordynator Sprzedaży

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Żywiec.

Zadania:

- sprzedaż produktów firmy,

- obsługa Klientów indywidualnych (badanie potrzeb, doradztwo),

- prowadzenie aktywnych działań reklamowych na wyznaczonym terenie,

- weryfikacja, bieżąca kontrola poprawności sprzedanych produktów,

- umiejętność koordynowania grupą doradców,

- przygotowywanie raportów.

Wymagania:

- minimum średnie wykształcenie,

- łatwość nawiązywania kontaktów,

- determinacja i skuteczność w działaniu,

- wysoka kultura osobista,

- rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Firma oferuje:

- pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- możliwość rozwoju podnoszenia kwalifikacji,

- możliwość awansu,

- szkolenia, wyjazdy zagraniczne dla najlepszych.

Prezentacja firmy

BRANŻA GASTRONOMICZNA, PROWADZENIE WŁASNEJ PIZZERII. SZUKAMY PRA... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management