Koordynator sprzedaży telefonicznej - Sales Manager

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, Norweskiego Software Housu, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy osobę na stanowisko:

Obowiązki:

- Budowanie efektywnej startegii sprzedaży oraz kampanii marketingowych

- Odpowiedzialność za wyniki zespołu

- Sprzedaż produktów firmy (CMS)

Pracodawca oferuje:

- Stałe zatrudnienie w oprarciu o umowę o pracę lub B2B

- Wynagrodzenie podstawowe + prowizję uzależnioną od wyników

- Benefity: opieka medyczna, karta sportowa, zajęcia językowe w biurze

- Szkolenia  (w tym - wyjazdy do centali firmy)

- Cykliczne imprezy integracyjne

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży: telefonicznej i/lub bezpośredniej

- Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu sprzedaży telefonicznej

- Znajomość e-marketingu

- Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż