Koordynator sprzedaży i logistyki

Sonneko Sp. z o.o. Sp. k.

22-400 ZAMOŚĆ, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków
• szeroko rozumiana opieka nad klientem,
• pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie dobrych relacji z istniejącymi,
• przygotowywanie ofert cenowych,
• przygotowywanie dokumentacji przetargowej, udział w negocjacjach handlowych, pilotowanie realizacji zamówień,

• bieżąca obsługa procesu logistycznego,
• dbanie o odpowiedni poziom stanu magazynowego,
• współpraca z operatorami spedycyjnymi, organizowanie przesyłek, przygotowywanie dokumentacji

Wymagania

• komunikatywność,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• wysoka kultura organizacji pracy,
• wykształcenie średnie techniczne,
• doskonała znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
• znajomość programu sprzedażowego,
• mile widziana znajomość programów do kosztorysowania,
• mile widziane doświadczenie w postępowaniach przetargowych,

Prezentacja firmy

Sonneko Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. – ogóln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców