Koordynator sprzedaży D2D

Novum S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

NOVUM S.A. profesjonalny dostawca usług telekomunikacyjnych i energetycznych dla domu poszukuje Koordynatorów grup sprzedażowych na terenie całego kraju.
Jeśli masz już swoją grupę sprzedażową lub potrafisz ją zbudować aplikuj do nas!
Zakres obowiązków:
• Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych D2D
• Rekrutacja i szkolenia
• Realizacja planów sprzedażowych
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oferujemy
• wysokie zarobki – podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
• dla osób z własną grupą przedstawicieli handlowych dodatki finansowe
• pracę w ambitnym i rozwijającym się zespole
• szkolenia teoretyczne i terenowe
• elastyczne formy współpracy
• możliwość awansu

Wymagania

• doświadczenie w zarządzaniu zespołem przedstawicieli handlowych
• umiejętność pracy w terenie z grupą handlowców
• prawo jazdy kat. B
• zdolności negocjacyjne
• wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność
• otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

NOVUM S.A. – lider rynku alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja, premia, samochód, telefon
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management